logo

HAKKIMIZDA

1976 yılında kürk sektörüne adım atan AS KÜRK DERİ, ilk mağazasını 1976 yılında Ankara’da o yılların en prestijli alışveriş semti olan Kızılay’da açtı.

Büyük ilgi gören kadın deri ceket, deri mont, kürk manto,deri ve kürk aksesuar koleksiyonunun ardından AS KÜRK DERİ, erkek deri mont ve deri ceket, erkek kürk mont koleksiyonunu lanse etti.

Ankara’da lüks deri mont, deri ceket, kürk manto ürün tasarımları AS KÜRK DERİ ile başladı. AS KÜRK DERİ,1980’li yıllarda dünyaca ünlü birçok lüks kürk moda markasının, deri mont ,deri ceket ve kürk kaban koleksiyonunu aynı çatı altında buluşturarak önemli bir yeniliği daha hayata geçirdi.

AS KÜRK & Deri, deri ve kürk sektöründeki geçmişiyle, koleksiyonlarında yaratıcı, yenilikçi ve ilham verici tasarımlar sunmaktadır. Ürünlerindeki modern dokunuşları maskülen ve feminen çizgileri ustalıkla deri mont, deri ceket, deri pantolon, deri yelek, tasarımlarına taşımıştır. Koleksiyonlarında kürk ve deriyi cesurca taşıyan tasarımlara yer vermektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve yeniliğe olan tutku, deri ve kürkün rafine bir yansıması olan en üst kalitede tasarımların yaratılmasını sağlamaktadır. Renklerin göz kamaştırıcı güzelliğini sonuna kadar kullanıp sofistike, stil sahibi ve dikkat çekici ürünler sunan AS KÜRK Deri ,müşterilerine benzersiz bir deneyim sağlamaktadır.

AS KÜRK Deri Tasarım Bölümü, kürkte ve deride yeni fikirler geliştirmek için yaratıcı, inovasyon ve bilgi birikim sahibi bir ekiple kürkleri ve derileri en trend ürünler haline getirmektedir.Çok yönlü tasarımlar, güzel ve doğal renk seçenekleri sunmaktadır.

AS KÜRK DERİ ’den satın almış olduğunuz deri ceket, deri mont , deri kaban ,deri palto , deri manto ,deri pantolon,deri yelek, kürk ceket , kürk mont , kürk kaban , kürk palto , kürk manto ürünler, birinci kalite hakiki türk derisinden ve kaliteli kürklerden modern teknikler kullanılarak üretilmektedir.Deri montlar, deri ceketler, kürk kabanlar, ürün haline getirdiği işlenmiş tüm derileri, gıda sektöründe kullanılan hayvanlardan elde etmektedir. Üretimde deri ve kürkü için değil, özellikle eti için kesilen hayvanlar tercih edilmektedir.Deri ürünleri hakiki türk derisi ve kuzu derisidir.

AS KÜRK Deri ilkeleri doğrultusunda derisi için vahşi hayatta yer alan hiçbir canlıya zarar verilmemekte, endüstriyel alanda kullanım için yetiştirilen çiftlik hayvanları kullanılmaktadır. Hayvanlara eziyet edilmemektedir. Nesli tükenme tehlikesi içinde olan hiç bir hayvan türüne ait deri veya kürk AS KÜRK Deri ürünlerinde kullanılmamaktadır.

AS KÜRK Deri yüksek kaliteli ürünleri ile deri ve kürk modasında müşterilerine lüksü ve görkemi benzersiz dokunuşları ile sunmaktadır…

Whatsapp Hattınız