logo

DERİ CEKETLERİNİZİ RENKLENDİRİN


Modanın eskimez parçası deri ceketler renkli yüzünü gösterdi.

Modanın eskimeyen parçası deri ceketler renkli yüzünü gösterdi.Renkli bir şıklık için AS KÜRK DERİ CEKET tam size göre!

Deri ceketler gardroplar da olması gereken en önemli kıyafetlerden biri.Giydiğiniz kıyafeti tamamen değiştirebilir, tarzınızı yansıtırken bambaşka bir imaja bürünebilirsiniz. Yumuşak dokular ve sert kesimlerin bir araya gelebildiği ender parçalar olan deri ceket bu sezonda kurtarıcılarımızdan olacak.

Deri ceketler, gardroplarımızda her sezon olması gereken temel parçalardan sayılıyor. Özellikle günlük tarzda her şeyle uydurabileceğimiz havalı ceketler çok sade kıyafetlere hatta beyaz bir tişörte bile uğraşılmış ve özenilmiş havası katabiliyor. Deri ceketin biraz kısa ve fit, ayrıca ‘bomber’ model olanını tercih ederseniz, işte size sezonun ‘havalı havacı’ teması. Jean ya da fit kumaş pantolon ve kaşkol da eklendi mi, bu temayı yakaladınız bile.

Asi bir hava istiyorsanız, ana renk kodu kesinlikle siyah olmalı. Siyah deri ceketler kesinlikle her renkle beraber kombinlenebilecek ve her dönem trendy olabilecek kadar rahat kullanıma sahip. Fakat modada korkan olup siyahın içine hapsolup renkli deri ceketlerden kaçmak giyim konusunda sizi cesaretsiz yapabilir. Cüretkar olmak için illa dekolte veya transparan detaylar kullanılmaz bazen renklere de şans verilir. Siz de bu kış renklere ve renkli deri ceketlere şans vermeyi deneyin !

Deri ceketinizin ‘trendy’ gözükmesini istiyorsanız, kalın kürk detaylı modellere, volümlü, kapitoneli kısa bomber ceketlere, beli lastikli ve oversize deri montlara ve ışıltılı renklere göz kırpabilirsiniz.